Slow Triatlon MAKKUM

Doe jij mee aan SLOWTriatlon Waterland van Friesland, dan kies je voor een gezellige en sportieve dag in Makkum. In deze prachtige omgeving zwem, fiets en wandel je een 1/8e of een 1/4e triatlon. Een badmuts, koffie/thee en een aandenken aan SLOWTriatlon zijn inbegrepen. Je krijgt verzorging en entertainment op de route en natuurlijk een aandenken aan deze leuke dag!

SLOWTriatlon is voor iedereen die zichzelf sportief wil uitdagen, maar geen prestatiedruk wil voelen en het sociale aspect minstens zo belangrijk vindt.

Je kiest voor een 1/8 of een 1/4 triatlon: zwemmen, fietsen en (hard)lopen. Dit doe je op eigen tempo want er is geen tijdsdruk. Er zijn twee edities waar je alleen, met je vrienden- of vriendinnenclub, collega’s of je hele familie aan kunt deelnemen. 

Onderweg is er genoeg te zien en te doen. SLOWTriatlon is in een natuurrijke omgeving en daarnaast is er regelmatig vermaak bij de edities in Amsterdam en Waterland van Friesland. 

Bekijk de Tickets